Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $3.29
SAVE $0.29
Plus tax
That's It
That'S It Blueberry Fruit Bar
35 g, $8.57/100g

sale: $6.00, formerly: $6.99
SAVE $0.99
Pure Food
Sprinkles Crunchy Rainbow
141 g, $4.26/100g

sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Filsingers
Sweet Apple Cider Organic
945 ml, $1.00/100ml
sale: $33.25, formerly: $35.99
SAVE $2.74
Plus tax
Natural Calm
Magnesium Gummies Raspberry Lemon Flavour
120 ea, $0.28/1ea

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Crispy
Cumin/Zeera Short Bread Cookie
0.35 kg, $1.00/100g

sale: $14.99 MIN 2
, formerly: $20.53
Plus tax
SANDBANKS
Baco Noir Sleeping Giant (ID required at pick-up)
750 ml, $2.74/100ml

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Mitchell's
Soup Co. Thai Coconut Prawn Soup
380 g, $2.37/100g

about $20.18
Marvid Poultry
Kosher Chicken Breast Bone In, Club Pack
$13.87/1kg $6.29/1lb
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g















































































































