Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $38.25, formerly: $40.49
SAVE $2.24
Plus tax
Nature's Way
NutraSea ADHD Targeted Omega-3
200 ml, $19.13/100ml
sale: $7.64, formerly: $8.49
SAVE $0.85
Plus tax
Burt's Bees
Hydrating Lip Oil With Sweet Almond Oil
7.98 g, $95.74/100g

about $64.00
Prepared in Canada
President's Choice
Butter Infused Fresh Turkey 7 Kg up
$7.25/1kg $3.29/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $12.75, formerly: $13.49
SAVE $0.74
Plus tax
Attitude
Super Leaves Natural Conditioner Color Protection Avocado Oil and Pomegranate
240 ml, $5.31/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml













































































































