Filters
Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Out of Stock
sale: $44.00, formerly: $45.49
SAVE $1.49
Plus tax
Genuine Health
Stress Supplement, Saffron & Ashwagandha
60 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $44.00, formerly: $45.49
SAVE $1.49
Plus tax
Genuine Health
Memory, Saffron & Ginkgo Biloba
60 ea, $0.73/1ea
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $6.49
SAVE $1.00
Shibolim
Kosher Crisp Snax, Whole Wheat Sesame
170 g, $3.23/100g
Out of Stock
sale: $12.14, formerly: $13.49
SAVE $1.35
Plus tax
Burt's Bees
Moisturizing Lip Balm Shea + Passion Fruit Oil
9.63 g, $126.06/100g
Low Stock

about $17.12
Marvid Poultry
Kosher Turkey Breast Roast
$18.94/1kg $8.59/1lb
PC Optimum Offer
Out of Stock
sale: $23.79, formerly: $29.79
SAVE $6.00
Liebers
Extra Light Olive Oil (Plastic)
1 l, $2.38/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.25, formerly: $1.69
SAVE $0.44
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $0.63/100g

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml















































































































