Allergy & Sinus
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $33.50, formerly: $34.99
SAVE $1.49
Plus tax
Nature's Way
Cold And Flu Care Sambucus Organic
240 ml, $13.96/100ml
sale: $18.50, formerly: $20.49
SAVE $1.99
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu
120 ea, $0.15/1ea
3,000 PC Optimum Points
sale: $16.75, formerly: $18.49
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Pollinosan
120 ea, $0.14/1ea
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g































































































