Allergy & Sinus
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $34.19, formerly: $37.99
SAVE $3.80
Plus tax
Reactine
Extra Strength Rapid Dissolve Tablets
48 ea, $0.71/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
sale: $50.84, formerly: $56.49
SAVE $5.65
Plus tax
Reactine
Extra Strength Antihistamine Tablets
120 ea, $0.42/1ea
PC Optimum Offer
sale: $22.25, formerly: $23.99
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Tablets Cold & Flu Extra Strength
30 ea, $0.74/1ea
3,000 PC Optimum Points
$16.49
Plus tax
Hydrasense
ULTRA Eye Gel Drops, For Dry Eyes, Preservative Free
10 ml, $164.90/100ml

$34.19
Plus tax
Reactine
Tablets Extra Strength 10 mg
48 ea, $0.71/1ea
PC Optimum Offer
sale: $16.00, formerly: $16.99
SAVE $0.99
Plus tax
Nature's Way
Sambucus Cold and Flu Care Immune Standardized Elderberry
120 ml, $13.33/100ml
sale: $19.25, formerly: $20.99
SAVE $1.74
Plus tax
A Vogel
Echinaforce
50 ml, $38.50/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $15.75, formerly: $16.99
SAVE $1.24
Plus tax
A Vogel
Echinaforce Hot Hot Drink, Extra Strength
100 ml, $15.75/100ml
3,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $4.76, formerly: $22.99
SAVE $18.23
Plus tax
Life Brand
Desloratadine Allergy Control Desloratadine Tablets 5mg
30 ea, $0.16/1ea
sale: $32.25, formerly: $34.99
SAVE $2.74
Plus tax
A Vogel
Tincture Cold And Flu
100 ml, $32.25/100ml
3,000 PC Optimum Points
sale: $17.75, formerly: $19.99
SAVE $2.24
Plus tax
Nature's Way
Sambucus, Cold and Flu Care Standardized Elderberry Organic 120ml Syrup
120 ml, $14.79/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g




















































































































