Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$27.99
Plus tax
Pepto-Bismol
Liquid | 5 Symptom Stomach Relief | Regular Strength | Original Flavour | 2x
2x480.0 ml, $2.92/100ml
Low Stock
sale: $5.49, formerly: $6.79
SAVE $1.30
Plus tax
Band-Aid
Flexible Fabric Bandages, Assorted Sizes
80 ea, $0.07/1ea

sale: $15.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Advil
Liqui-Gels (Capsules)
72 ea, $0.23/1ea

$4.00
Plus tax
Halls
Vitamin C Assorted Citrus Cough Drops, help maintain immune function
30 ea, $0.13/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $15.00, formerly:
Limit 4, after limit $16.49
Plus tax
Tylenol
500 Mg EZ Tablets
150 ea, $0.11/1ea

$4.00
Plus tax
Halls
Vitamin C Strawberry Lemonade, 30 Count
30 ea, $0.13/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $11.00, formerly:
Limit 4, after limit $12.99
Plus tax
Tylenol
Extra Strength Cold Day/Night EZTabs, Acetaminophen 500 mg
40 ea, $0.32/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Lemon Mint No Sugar Added Throat Drops, 19 Lozanges
19 ea, $0.21/1ea

sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.49
Plus tax
Tylenol
Children's Fever & Pain Liquid, Grape
100 ml, $10.49/100ml

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Plus tax
Kerr's
Cough Drops, Menthol & Eucalyptus, 30 Lozenges
30 ea, $0.08/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Cherry Throat Drops
19 ea, $0.21/1ea
sale: $9.79, formerly: $11.99
SAVE $2.20
Plus tax
Polysporin
Complete Antibiotic Ointment
15 g, $65.27/100g
sale: $12.99, formerly: $14.99
SAVE $2.00
Plus tax
Polysporin
Complete Antibiotic Ointment
30 g, $43.30/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g























































































































