Sexual Health
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.74, formerly: $12.99
SAVE $3.25
Plus tax
Nature's Bounty
Hair, Skin & Nails
80 ea, $0.12/1ea
sale: $20.24, formerly: $26.99
SAVE $6.75
Plus tax
Nature's Bounty
Hair, Skin & Nails, With Collagen
165 ea, $0.12/1ea
sale: $23.24, formerly: $30.99
SAVE $7.75
Plus tax
Nature's Bounty
Advanced Hair, Skin & Nails, Multi Vitamin Formula
90 ea, $0.26/1ea
Low Stock
sale: $9.19, formerly: $11.04
SAVE $1.85
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
12 ea, $0.77/1ea
sale: $9.59, formerly: $10.19
SAVE $0.60
Plus tax
Durex
Original Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.59/100ml
sale: $20.39, formerly: $21.66
SAVE $1.27
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Lubricated Latex Condoms
36 ea, $0.57/1ea
sale: $11.59, formerly: $12.31
SAVE $0.72
Plus tax
K-Y
Sensual Silk Water-Based Personal Lubricant
40 ml, $28.98/100ml
sale: $11.59, formerly: $12.31
SAVE $0.72
Plus tax
K-Y
Liquid, pH Friendly Water-Based Lubricant, Paraben-Free Lube
71 g, $16.32/100g
sale: $9.59, formerly: $10.19
SAVE $0.60
Plus tax
Durex
Cherry Water-Based Personal Lubricant, Smooth & Gentle, 100 mL
100 ml, $9.59/100ml

sale: $23.24, formerly: $30.99
SAVE $7.75
Plus tax
Webber Naturals
Collagen30 Bioactive Collagen Peptides 2500 Mg Elderberry Flavour
110 ea, $0.21/1ea
sale: $14.61, formerly: $19.49
SAVE $4.88
Plus tax
Nature's Bounty
Extra Strength, Hair, Skin & Nails
80 ea, $0.18/1ea
sale: $13.99, formerly: $14.86
SAVE $0.87
Plus tax
Durex
Sensi-Crème Original Latex Condoms Easy-On
30 ea, $0.47/1ea
sale: $9.19, formerly: $11.04
SAVE $1.85
Plus tax
Durex
Sensi-Thin Extra Large Latex Condoms
12 ea, $0.77/1ea
sale: $16.79, formerly: $17.84
SAVE $1.05
Plus tax
K-Y
Personal Lubricant Warming Jelly
148 ml, $11.34/100ml
sale: $13.19, formerly: $14.01
SAVE $0.82
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage & Intimate Pleasure Gel, Aloe Vera, 200 mL
200 ml, $6.60/100ml
sale: $9.59, formerly: $10.19
SAVE $0.60
Plus tax
Durex
Warming Water-Based Personal Lubricant
100 ml, $9.59/100ml

sale: $15.74, formerly: $20.99
SAVE $5.25
Plus tax
Webber Naturals
Ultracran Vegetarian Capsules Ultra Strength 30,000 Mg Fresh Cranberries
100 ea, $0.16/1ea
sale: $13.19, formerly: $14.01
SAVE $0.82
Plus tax
Durex
2-in-1 Play Massage Gel & Intimate Pleasure Lube, Guarana, 200 mL
200 ml, $6.60/100ml

sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Jamieson
Prostease Saw Palmetto
60 ea, $0.35/1ea

sale: $15.89, formerly: $26.49
SAVE $10.60
Plus tax
Jamieson
Power for Men Caplets
60 ea, $0.26/1ea

sale: $23.24, formerly: $30.99
SAVE $7.75
Plus tax
Webber Naturals
Marine Collagen30 Bioelastin Peptides 120 Vegetarian Capsules
120 ea, $0.19/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g





















































































































