Sexual Health
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $13.16, formerly: $18.89
SAVE $5.73
Plus tax
Life Brand
Menopausal Formula, 90 Capsules
90 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $28.04, formerly: $34.19
SAVE $6.15
Plus tax
Life Brand
Green Boost Energy & Stamina Pineapple Flavour
400 g, $7.01/100g
Low Stock
sale: $9.59, formerly: $10.19
SAVE $0.60
Plus tax
Durex
Play Ring, Reusable Waterproof Silicone Ring, Comfortable Fit
1 ea, $9.59/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g
























































































