Sexual Health
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $20.39, formerly: $21.66
SAVE $1.27
Plus tax
Durex
Pleasure Mix Assorted Latex Condoms Variety Pack
36 ea, $0.57/1ea
sale: $20.24, formerly: $26.99
SAVE $6.75
Plus tax
Nature's Bounty
Hair, Skin & Nails, With Collagen
165 ea, $0.12/1ea

sale: $14.69, formerly: $24.49
SAVE $9.80
Plus tax
Jamieson
Hair, Skin, Nails Advanced Caplets
45 ea, $0.33/1ea

sale: $16.49, formerly: $21.99
SAVE $5.50
Plus tax
Webber Naturals
Super Prostate
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $20.39, formerly: $21.66
SAVE $1.27
Plus tax
Durex
Intense Vibrating Bullet, Compact & Waterproof, Quiet & Discreet
1 ea, $20.39/1ea

sale: $12.31, formerly: $13.04
SAVE $0.73
Plus tax
Life Brand
Collagen, 90 Tablets
90 ea, $0.14/1ea

sale: $16.49, formerly: $21.99
SAVE $5.50
Plus tax
Webber Naturals
Saw Palmetto Extract 160mg
90 ea, $0.18/1ea
Low Stock
sale: $24.74, formerly: $32.99
SAVE $8.25
Plus tax
Webber Naturals
Ultra Testosterone Boost
45 ea, $0.55/1ea
Low Stock

sale: $23.24, formerly: $30.99
SAVE $7.75
Plus tax
Nature's Bounty
Advanced Hair, Skin & Nails, Multi Vitamin Formula
90 ea, $0.26/1ea

sale: $15.99, formerly: $19.99
SAVE $4.00
Plus tax
Jamieson
Mushroom Complex
60 ea, $0.27/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g















































































































