Filters
Health Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Berries
100 ea, $0.06/1ea
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Fruit
100 ea, $0.06/1ea
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
Plus tax
Band-Aid
Flexible Fabric Adhesive Bandages, Extra Large
10 ea, $0.45/1ea
$3.79 Member Price
, formerly: $4.29$4.00 Non-Members
SAVE $0.29
Plus tax
Ricola
Honey Lemon Echinacea, 19 Count Bag
19 ea, $0.21/1ea
$42.99
Plus tax
Thrive
Lozenges Nicotine Replacement Peppermint Chill Extra Strength 2 Mg
108 ea, $0.40/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































