Filters
Digestion & Nausea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Powder Sticks, Apple
1 ea

$21.49
Plus tax
Prepared in Canada
Life Brand
Fiber Lax Smooth Stool Softener 114 doses
679 g, $3.16/100g
Low Stock

sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Prepared in Canada
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Fruit
600 ml, $5.08/100ml
$17.99
Plus tax
Gaviscon
Max Relief Peppermint with Cooling Action 50 Chewable Foamtabs
50 ea, $0.36/1ea
Low Stock

sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Prepared in Canada
Gaviscon
Heartburn Relief, Extra Strength Liquid Icy Mint
600 ml, $5.08/100ml
Low Stock
$31.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Dietary Fibre Powder, Unflavoured, Daily Fibre 125 Servings
125 ea, $0.26/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml















































































































