Filters
Digestion & Nausea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $15.99, formerly: $16.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in Canada
Gaviscon
Soothing Liquid, Fruit
340 ml, $4.70/100ml
Low Stock
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $16.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Fibre Supplement Powder, Stick Packs
28 ea, $0.61/1ea
5,000 PC Optimum Points
Out of Stock
sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Max Relief Chewable Foamtabs Berry Blend
100 ea, $0.30/1ea
Low Stock
$19.99
Plus tax
Life Brand
Diarrhea Relief Fast Dissolve Peppermint Flavour 2 mg 20 Tablets
20 ea, $1.00/1ea
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml
















































































































