Filters
Digestion & Nausea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Fruit
100 ea, $0.06/1ea
$27.99
Plus tax
Pepto-Bismol
Liquid | 5 Symptom Stomach Relief | Regular Strength | Original Flavour | 2x
2x480.0 ml, $2.92/100ml
Low Stock
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $16.99
Plus tax
Benefibre
Prebiotic Fibre Supplement Powder, 62 Servings
62 ea, $0.27/1ea
5,000 PC Optimum Points
Low Stock
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Popsicles For Adults & Kids, Variety Pack
16x62.5 ml, $1.10/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Oral Rehydration Solution Strawberry
1 l, $1.10/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Oral Rehydration Solution, Unflavoured
1 l, $1.10/100ml
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Powder Sticks, Fruit Punch
1 ea, $10.99/1ea
sale: $30.49, formerly: $32.99
SAVE $2.50
Plus tax
Gaviscon
Extra Strength Foamtabs, Acid/Heartburn Relief
120 ea, $0.25/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml





















































































































