Filters
Digestion & Nausea
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.00, formerly:
Limit 4, after limit $10.99
Plus tax
Pedialyte
Electrolyte Oral Rehydration Solution, Grape
1 l, $1.10/100ml
Out of Stock
Low Stock
sale: $22.99, formerly: $24.99
SAVE $2.00
Plus tax
Metamucil
Fibre Powder Berry Flavour Smooth
425 g, $5.41/100g
Low Stock
Low Stock
Out of Stock
Low Stock
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Berries
100 ea, $0.06/1ea
sale: 2 FOR $11.00
, formerly: $5.99
Plus tax
Tums
Extra Strength Tablets Assorted Fruit
100 ea, $0.06/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































