Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Plus tax
Schick
Hydro5 Sensitive Skin Disposable Men’s Razor, 2 Disposable Razors
1 ea, $8.99/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
ComfortGlide Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.00/1ea
sale: $10.99, formerly: $13.99
SAVE $3.00
Plus tax
Billie
Women’s Razor Starter Kit - Pink Pop
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
sale: $18.39, formerly: $21.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 6 Count
6 ea, $3.07/1ea
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
ProGlide Power Razor for Men, Power Handle, 1 Refill
1 ea, $14.39/1ea
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Men's Disposable Razor, 12 Razors
12 ea, $1.67/1ea
sale: $17.19, formerly: $21.49
SAVE $4.30
Plus tax
Gillette
Miami Midnight Extra Smooth Women's Razor Handle, 2 Blade Refills and Shower Hook
1 ea, $17.19/1ea
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
EOS
Shea Better™ Sensitive Moisturizing Shaving Cream, Unscented
207 ml, $3.28/100ml
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Venus Simply 3 Sensitive Women's Disposable Razors - 4 Pack
4 ea, $2.50/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $10.99, formerly: $13.99
SAVE $3.00
Plus tax
Schick
Women’s Razor Starter Kit - Lilac Pop
1 ea, $10.99/1ea
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































