Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $11.99, formerly: $14.99
SAVE $3.00
Plus tax
Gillette
Fusion Sensitive Shaving Gel for Men, Shave Gel tects and Hydrates
396 g, $3.03/100g
sale: $14.39, formerly: $17.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
Fusion5 Proshield Men'S Razor, Handle And 2 Blade Refills
1 ea, $14.39/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Smooth Sensitive, Disposable Women's Razors, 3 ct
2 ea, $5.00/1ea
$20.00
Plus tax
Gillette
ProGlide Shaving Razor for Men Gift Set, Holiday Gifts for Men
1 ea, $20.00/1ea
Out of Stock
sale: $17.59, formerly: $20.99
SAVE $3.40
Plus tax
Venus
Pubic Hair & Skin Smoothing Cleanser + Shave Gel, Gentle Skin Cleanser and Shaving Gel for Women, Bikini Zone Shave Gel
190 ml, $9.26/100ml
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Women's Disposable Razor, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $16.49, formerly: $20.99
SAVE $4.50
Plus tax
Gillette
Sensor3 Sensitive Men'S Disposable Razor, 8 Razors
8 ea, $2.06/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Tropical Women's Disposable Razor, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Venus Treasures Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g














































































































