Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Schick
Hydro Silk Silk Touch-Up Exfoliating Eyebrow Razor & Precision Trimmer, 3 count
3 ea, $2.83/1ea
sale: $14.49, formerly: $18.99
SAVE $4.50
Plus tax
Gillette
Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Blade Refills
1 ea, $14.49/1ea
Low Stock
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Men’s Disposable Razors, 3 Count
3 ea, $3.33/1ea
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
EOS
Shea Better Shaving Cream, Vanilla Bliss
207 ml, $3.28/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $2.25/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $2.25/1ea
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
Gillette
Extra Smooth Sensitive Women's Disposable Razors, 2 Count
2 ea, $5.00/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































