Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $11.99
SAVE $2.00
Plus tax
Gillette
SkinGuard Disposable Razors for Men, 4 Count
4 ea, $2.50/1ea
sale: $18.39, formerly: $22.99
SAVE $4.60
Plus tax
Gillette
ProGlide Chill Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Refills, 2x Cooling Lubrication, FlexBall Handle and Precision Trimmer
1 ea, $18.39/1ea
Low Stock
sale: $20.79, formerly: $25.99
SAVE $5.20
Plus tax
Gillette
Labs with Exfoliating Bar Razor Handle, 1 Refill, 1 Stand
1 ea, $20.79/1ea
$42.99
Plus tax
Gillette
ComfortGlide White Tea Women's Razor Blades, 8 Razor Blade Refills
8 ea, $5.37/1ea
Low Stock
sale: $19.99, formerly: $23.49
SAVE $3.50
Plus tax
Schick
Wilkinson Sword Double Edge Men’s Safety Razor, 1 Handle and 5 Refills
6 ea, $3.33/1ea
sale: $17.59, formerly: $21.99
SAVE $4.40
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Comfortglide Womens Razor, Handle and 2 Refills
1 ea, $17.59/1ea
Low Stock
sale: $10.61, formerly: $12.49
SAVE $1.88
Plus tax
Bulldog
Original Razor Refills - 4 count
4 ea, $2.65/1ea
sale: $18.39, formerly: $21.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
Venus Tropical Disposable Razors Value Pack, Pack of 6
6 ea, $3.07/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































