Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $22.99, formerly: $30.99
SAVE $8.00
Plus tax
Wilkinson Sword
Classic Straight Razor, with 5 Razor Blades
1 ea, $22.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $19.99
SAVE $5.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Anti-Fatigue Roll-On Eye Cream
10 ml, $149.90/100ml
sale: $14.99, formerly: $19.99
SAVE $5.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Anti-Fatigue 24H Moisturising Gel
50 ml, $29.98/100ml
sale: $12.49, formerly: $16.49
SAVE $4.00
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert BarberClub Beard & Skin Moisturizer
50 ml, $24.98/100ml
Low Stock
sale: $17.49, formerly: $22.99
SAVE $5.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Derma Power Acne Face Wash
260 ml, $6.73/100ml
sale: $11.49, formerly: $14.99
SAVE $3.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Daily Moisturizer For Acne-Prone Skin Pure Charcoal
50 ml, $22.98/100ml
Low Stock
sale: $17.49, formerly: $22.99
SAVE $5.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Derma Power Correcting Serum
30 ml, $58.30/100ml
Low Stock
sale: $21.59, formerly: $26.99
SAVE $5.40
Plus tax
Gillette
Labs Sharp White Edition Men's Razor Handle, 1 Refill, 1 Case
1 ea, $21.59/1ea
Low Stock
sale: $17.49, formerly: $22.99
SAVE $5.50
Plus tax
L'Oreal Paris
Men Expert Derma Power Oil Control Daily Moisturizer
40 ml, $43.73/100ml
$26.99
Plus tax
Gillette
Official Raptors Licensed Razor for Men, 1 Handle, 1 Blade Refill,
1 ea, $26.99/1ea
Low Stock
$20.00
Plus tax
Gillette
Miami Sunset Comfortglide Razor Gift Set, Holiday Gifts for Women
5 ea, $4.00/1ea
Out of Stock
sale: $18.39, formerly: $21.99
SAVE $3.60
Plus tax
Gillette
5 Men's Disposable Razors, 4 Count
4 ea, $4.60/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































