Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Sensitive Men’s Disposable Razors, 7 Count
7 ea, $2.86/1ea
Low Stock
sale: $14.86, formerly: $17.49
SAVE $2.63
Plus tax
Bulldog
Original Beard & Face Wash
300 ml, $4.95/100ml
sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Plus tax
Gillette
Moistureglide Women's Razor, Reusable Handle, 2 Razor Blade Refills and Shower Holder
1 ea, $19.99/1ea
Low Stock
Low Stock
sale: $10.49, formerly: $13.99
SAVE $3.50
Plus tax
Joy
Lavender Razor for Women, Shave Kit with 1 Handle + 2 Razor Blade Refills
1 ea, $10.49/1ea
Low Stock
$33.99
Plus tax
Gillette
Miami Midnight Extra Smooth Women's Razor Blade Refills, 6 Refills
6 ea, $5.67/1ea
Low Stock
sale: $23.99, formerly: $29.99
SAVE $6.00
Plus tax
Gillette
Shaving Razor for Men, 1 Razor Handle, 2 Razor Blade Refills and 1 Sensitive Shaving Gel, 7oz
1 ea, $23.99/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $1.98, formerly: $2.79
SAVE $0.81
Prepared in CanadaChristie
RITZ Original Crackers, Rich and buttery tasting, flaky
180 g, $1.10/100g















































































































