Filters
Shaving & Hair Removal
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.49
Plus tax
Schick
Hydro Silk Silk Touch-Up Exfoliating Eyebrow Razor & Precision Trimmer, 3 count
3 ea, $2.83/1ea
sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.79
Plus tax
EOS
Shea Better Shaving Cream, Vanilla Bliss
207 ml, $3.28/100ml
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Plus tax
Skintimate
Sensitive 4 Blade Disposable Razor for Women, 4 count
4 ea, $2.25/1ea
Low Stock
sale: $7.00, formerly:
Limit 4, after limit $8.99
Plus tax
Schick
Xtreme3 Sensitive 3 Blade Disposable Razors for Men
4 ea, $2.25/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50, formerly: $3.99
SAVE $0.49
Prepared in CanadaLantic
Natural Dark Brown Sugar
1 kg, $0.35/100g

sale: $2.00, formerly: $2.29
SAVE $0.29
Prepared in CanadaNo Name
Pure White Vinegar Club Size
4 l, $0.05/100ml















































































































