Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Sweet and Sour Chicken
260 g, $1.92/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Tasti Taters, Tater Tots
800 g, $0.44/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Thai Peanut Chicken
248 g, $2.01/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Three-Cheese Macaroni
300 g, $1.66/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
Value Pack Diner Style Hash Browns
1.5 kg, $0.53/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
Value Pack Garlic & Rosemary Wedges
1.8 kg, $0.44/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
Value Pack Sweet & Crispy Onion Rings
1 kg, $0.80/100g

sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Carbonaut
Wrap Gluten Free Plant Based Barbacoa
156 g, $3.71/100g

sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Carbonaut
Wrap Gluten Free Plant Based Cheeseburger
156 g, $3.71/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g






























































































