Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Meatball Marinara
283 g, $1.59/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Chef Bombay
Chicken Biryani With Saffron Rice Medium Spice
350 g, $2.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Roasted Vegetable Lasagna
300 g, $1.66/100g
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Bibigo
Mandu Fully Cooked Pork & Vegetable Dumplings
680 g, $1.18/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Creamy Spinach and Tomato Linguini
255 g, $1.76/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































