Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
CAVENDISH FARMS
All-Day Breakfast Classic Hash Brown Patties
600 g, $0.83/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.99
CAVENDISH FARMS
All-Day Breakfast Onion Hash Brown Patties
600 g, $0.83/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Beef and Broccoli
350 g, $1.43/100g
Low Stock

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Bistro Selects™ Savoury Wedges
650 g, $0.54/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Butter Chicken
350 g, $1.43/100g
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
Crave
Cheesy Chicken Alfredo Macaroni & Cheese Single Serve Meal
320 g, $1.40/100g
Low Stock

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Carbonara
260 g, $1.92/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Chicken Fettuccine Alfredo
237 g, $2.11/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































