Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Chicken Fettuccine Alfredo
237 g, $2.11/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Korma
350 g, $1.43/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Pad Thai
365 g, $1.37/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Chicken Parmesan Spaghetti Bake
250 g, $2.00/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Swiss Chalet
Chicken Pot Pie
650 g, $1.38/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
St Hubert
Chicken Pot Pie
800 g, $1.13/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Chef Bombay
Chicken Tikka Masala
350 g, $2.00/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Chicken Tikka Masala
350 g, $1.43/100g
sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Crave
Chili Sesame Noodles with Pork Noodle Bowl
340 g, $1.32/100g

sale: $7.99, formerly: $9.00
SAVE $1.01
CAVENDISH FARMS
Club Pack Classic Hash Brown Patties
2.25 kg, $0.36/100g
sale: $4.49, formerly: $5.99
SAVE $1.50
Crave
Creamy Butter Chicken Ravioli Single Serve Meal
300 g, $1.50/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Extra Cheesy Mac and Cheese
340 g, $1.47/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
Michelina
Fettuccine Alfredo with Chicken and Broccoli
227 g, $0.66/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Classic Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
FlavourCrisp Sweet Potato Fries
454 g, $1.21/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































