Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Potato Tots
650 g, $0.84/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Gourmet Frites
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Pub Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Swiss Chalet
Rotisserie Style Beef Pot Pie
655 g, $1.37/100g
2,000 PC Optimum Points
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Chicken and Vegetable Stir Fry
262 g, $1.71/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Grilled Chicken & Broccoli Alfredo
259 g, $1.73/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.99
Smart Ones
Smart Ones Homestyle Beef Pot Roast Frozen Meal
255 g, $1.96/100g
sale: $4.49, formerly: $5.00
SAVE $0.51
Crave
Soy Garlic Noodles with Beef Crumble Noodle Bowl
340 g, $1.32/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Spaghetti Bolognese
260 g, $1.92/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Spaghetti Cacio E Pepe
260 g, $1.92/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries 5 Minute Shoestring French Fries
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries Crinkle Cut French Fries
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries Extra Crispy Spicy Straight Cut Fries
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries Extra Crispy Straight Cut Fries
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries Straight Cut French Fries
650 g, $0.54/100g
sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Superfries Sweet Potato Plank Cut Fries
454 g, $0.77/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































