Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Pineapple Chicken
298 g, $1.51/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Spaghetti & Meatballs
269 g, $1.67/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Sweet Sesame Chicken
292 g, $1.54/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers, Grilled Chicken Red Pepper Alfredo
292 g, $1.54/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bibigo
Korean Style Mini Wontons Fully Cooked Vegetable And Pork
680 g, $1.18/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
Michelina
Lasagna Alfredo with Broccoli and Cheese
255 g, $0.59/100g
sale: $1.50, formerly: $1.99
SAVE $0.49
Michelina
Lil Chicken Nuggets With Mac & Cheese
212 g, $0.71/100g
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Nissin
Mini Glutinous Rice Dumpling With Abalone Sauce Flavour
201 g, $1.99/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Bibigo
Mini Wontons Korean Style Fully Cooked Vegetable And Chicken
680 g, $1.18/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































