Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.79
SAVE $0.79
Cheemo
Perogies, Potatoes & Cheddar Cheese
2 kg, $0.30/100g

sale: $6.00, formerly: $6.79
SAVE $0.79
Cheemo
Perogies, Variety Pack
2 kg, $0.30/100g
sale: $5.50, formerly: $7.49
SAVE $1.99
Asian Inspirations
Pineapple Lemon Chicken
400 g, $1.38/100g
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $11.49
SAVE $1.49
Plant UP
Plant-Based Butter Chik'n Bites
288 g, $3.47/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Onion Rings
400 g, $1.37/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Quick Crisp Potato Tots
650 g, $0.84/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Drive-Thru Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Gourmet Frites
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Kettle-Style Wedges
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Pub Fries
750 g, $0.73/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Waffle Fries
540 g, $1.02/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
Swiss Chalet
Rotisserie Style Beef Pot Pie
655 g, $1.37/100g
2,000 PC Optimum Points
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.99, formerly: $4.47
SAVE $0.48
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Brick Cream Cheese
250 g, $1.60/100g

sale: $2.75, formerly: $2.89
SAVE $0.14
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g















































































































