Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Chicken Pad Thai
365 g, $1.37/100g

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $5.49
CAVENDISH FARMS
Restaurant Style Waffle Fries
540 g, $1.02/100g

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
St Hubert
Tourtière
800 g, $1.13/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Beef and Broccoli
350 g, $1.43/100g
Low Stock

sale: $9.00, formerly: $10.00
SAVE $1.00
St Hubert
Chicken and Broccoli Gratin
715 g, $1.26/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
McCain
Flavours of the World Chili Garlic Potato Bites
550 g, $0.64/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Grilled Chicken Marinara
283 g, $1.59/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
PC Blue Menu
Three-Cheese Macaroni
300 g, $1.66/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Pineapple Chicken
298 g, $1.51/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.00$4.49 Non-Members
SAVE $0.51
Healthy Choice
Gourmet Steamers Sweet & Sour Chicken
283 g, $1.59/100g

sale: $7.00, formerly: $8.00
SAVE $1.00
Wong Wing
Vegetable Fried Rice
500 g, $0.01/1ea
sale: $7.99, formerly: $9.99
SAVE $2.00
Bibigo
Mandu Fully Cooked Bulgogi Chicken And Vegetable Dumplings
680 g, $1.18/100g

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
President's Choice
Red Curry Chicken
350 g, $1.43/100g
$3.49 Member Price
, formerly: $5.49$4.49 Non-Members
SAVE $1.00
Healthy Choice
Simply Steamers Meatball Marinara
283 g, $1.59/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g
















































































































