Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $7.99, formerly: $9.49
SAVE $1.50
Delcato
Poutine Chicken Shawarma With Garlic Sauce With Quebec Cheese Curds
454 g, $1.76/100g
sale: $9.50, formerly: $11.00
SAVE $1.50
Plantropy
Sliced Pepperoni Jackfruit Pepperoni
284 g, $3.35/100g
sale: $8.29, formerly: $9.29
SAVE $1.00
Golden
Kosher Pierogies, Potato & Cheese Filled
454 g, $1.83/100g
sale: $8.29, formerly: $9.29
SAVE $1.00
Golden
Kosher Pierogies, Potato & Onion Filled
454 g, $1.83/100g
Out of Stock
sale: $14.49, formerly: $15.00
SAVE $0.51
Chef Tzali
Kosher Ravioli Spinach Cheese
340 g, $4.26/100g
Out of Stock
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Tabatchnick
No Salt Barley & Mushroom Soup
425 g, $1.06/100g
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g













































































































