Frozen Meals, Entrees & Sides
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $10.00, formerly: $10.99
SAVE $0.99
Lous
Fully Cooked Turkey in Gravy
400 g, $2.50/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Chef Bombay
Masoor (Lentil) Biryani With Saffron Rice Medium Spice
350 g, $2.00/100g
sale: $5.79, formerly: $6.49
SAVE $0.70
Carbonaut
Wrap Gluten Free Plant Based Philly Cheesesteak
156 g, $3.71/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Chef Bombay
Mini Chicken Tikka Samosas With Tamarind Sauce Medium
290 g, $2.41/100g

sale: $5.50 MIN 2
, formerly: $6.99
Chef Bombay
Mini Butter Chicken Naanpanadas 12 Pieces
240 g, $2.91/100g
sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
The Plant-It Food Co.
Asian Style Thai Yellow Curry
325 g, $2.46/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $4.00 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Prepared in CanadaLay's
Classic potato chips
235 g, $1.91/100g
PC Optimum Offer
sale: $6.00, formerly: $8.00
SAVE $2.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.54/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
454 g, $0.99/100g
sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $2.12/100g















































































































